07
11
2023

Seminarium Aikido z Shihanem Kazuyasu Kamimura 7 dan Aikido Aikikai 2023

Dni 28 i 29 października 2023 roku zapiszą się na długo w pamięci miłośników aikido jako wyjątkowy czas intensywnego treningu i nauki pod okiem jednego z najwybitniejszych mistrzów tej sztuki walki. Shihan Kazuyasu Kamimura 7 dan Aikido Aikikai, znany z prowadzenia treningów w Osaka Buikukai, przybył do Polski, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. To wydarzenie przyciągnęło zarówno praktykujących aikido z kraju, jak i zagranicy. Seminarium zorganizowane pod patronatem Buikukai Polska – koordynowane lokalnie przez Dojo Aikido AZS Gliwice, które reprezentowali Sensei Piotr Bidziński 4 dan Aikido Aikikai, Sensei Grzegorz Baczun 4 dan Aikido Aikikai oraz Dojo Opole – Sensei Tomasz Kuszewicz 4 dan Aikido Aikikai.

 

Nowa Hala Ośrodka Sportu w Gliwicach, ul. Kaszubska 28, okazała się doskonałym miejscem do przeprowadzenia seminarium. Przestronna i odpowiednio wyposażona sala treningowa dostarczyła doskonałe warunki do skoncentrowanej pracy nad technikami aikido.

 

Program seminarium był pełen intensywnych treningów aikido, które trwały przez cały weekend. Każda z tych sesji była okazją do zgłębienia swoich umiejętności, doskonalenia technik oraz rozwijania samego siebie. Shihan Kamimura poprowadził łącznie cztery treningi, a każdy z nich był pełen inspiracji i intensywnej pracy.

 

W trakcie seminarium nie zabrakło także egzaminów na stopnie dan, które odbyły się 28 października. Były one momentem wyjątkowym i wymagającym, którym poddali się praktykujący. To chwila, w której mogli wykazać się swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem. Zdanie egzaminów to dowód ciężkiej pracy i poświęcenia, jakie każdy z uczestników wkłada w rozwijanie swoich umiejętności.

 

Niedziela, 29 października, to kontynuacja treningów aikido, które trwały do południa. To było wyjątkowe zakończenie intensywnego weekendu, pełnego nauki i rozwoju.

 

Seminarium Shihana Kamimury to jednak nie tylko treningi, to także okazja do spotkania się z pasjonatami aikido, dzielenia się doświadczeniami i budowania więzi w środowisku miłośników tej sztuki walki. To chwila, kiedy można wymienić się wrażeniami, rozmawiać o technikach i filozofii aikido oraz zyskać inspirację do dalszego rozwoju.

 

Dziękujemy Shihanowi Kazuyasu Kamimura 7 dan Aikido Aikikai oraz wszystkim uczestnikom za to niezwykłe wydarzenie. Seminarium aikido dostarczyło nie tylko technicznej wiedzy, ale także technicznej głębi i nowych perspektyw. To wspaniała okazja do nauki i rozwoju, której doświadczenie pozostanie z nami na długo. To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników aikido, które pozostawi niezapomniane wspomnienia i inspirację do dalszej pracy nad sobą.

Spotkajmy się w dojo!

Chcesz zacząć ćwiczyć AIKIDO?

Już dziś zapisz się na treningi aikido w AZS Gliwice

AIKIDO AZS w Gliwicach

Chcemy nauczyć Cię Aikido profesjonalnie i efektywnie. Jesteśmy stowarzyszeni z Aikido Buikukai Osaka.

Treningi Aikido
Wtorek
20:30 - 22:30
Piątek
20:30 - 22:30
Dzisiaj 14.06
20:30 22:30

Copyright © 1997 - 2024 - Aikido AZS Gliwice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona wykorzystuje technologię plików cookie. Polityka prywatności

tael.pl © 2024