29
08
2023

Letni Trening Aikido 2023 – Wyjątkowe Wydarzenie w ISHI Dojo! 26 sierpnia 2023

Pod koniec tegorocznych wakacji, dokładnie w sobotę, 26 sierpnia 2023 roku, miało miejsce niezwykłe wydarzenie dla miłośników aikido. ISHI Dojo stało się areną inspirujących i intensywnych treningów, które przyciągnęły uwagę praktykujących z różnych zakątków. Niezwykłym gościem tego dnia był Sensei Patrick Vogel, ceniony mistrz 3. dan aikido aikikai, który przybył ze Szwajcarii na zaproszenie Sensei Piotra Bidzińskiego 4 dan aikido aikikai. Wydarzenie to okazało się prawdziwą ucztą dla entuzjastów aikido, sześć godzin pełne było różnorodnych treningów i wartościowych doświadczeń.

Sensei Patrick Vogel, podzielił się swoimi doświadczeniami i technikami z uczestnikami. Jego obecność w ISHI Dojo stanowiła wyjątkową okazję do studiowania aikido. Skupiając się na aspektach technicznych, dynamice ruchu oraz harmonii ciała i umysłu, treningi przyniosły uczestnikom wiele cennej wiedzy i nowych umiejętności.

Treningi z Sensei Patrickiem Vogelem oraz Sensei Piotrem Bidzińskim dostarczyło inspiracji i wiedzy, która z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju praktykujących aikido, a także podkreśli, że trening aikido to nie tylko kształtowanie umiejętności technicznych, lecz także droga do harmonii z samym sobą i otaczającym światem.

Jeśli jesteś pasjonatem aikido, śledź naszą stronę i bądź na bieżąco i nie przegap żadnego z naszych przyszłych artykułów!