19
10
2021

Fotorelacja z otwartego treningu aikido w AZS Gliwice – 15.10.2021

W ostatni piątek odbył się otwarty trening aikido w Dojo Bukukai Polska – AZS Gliwice. Główną cześć treningu poprowadził Shihan Piotr Kopecki 6 dan aikido. Następnie po nim trening poprowadzili Sensei Tomasz Kuszewicz 4 dan aikido aikikai, Sensei Grzegorz Baczun 4 dan aikido aikikai, a na sam koniec Sensei Piotr Bidziński 4 dan aikido aikikai.

Na trening poza naszymi klubowiczami przyjechali, również goście z Opola i Strzelina. Zabrała się świetna ekipa by poturlać się po macie. Była to wspaniała okazja by wymienić się naszymi doświadczeniami w aikido i poćwiczyć z aikidokami na różnym poziomie zaawansowania. Każdy z Sensei pokazał nam swoje aikido i techniki nad którymi pracuje.

Część z was pytała czy powtórzymy takie wydarzenie w naszym Dojo? Na pewno!

W międzyczasie ćwiczmy to co pokazali Sensei w naszych klubach i do szybkiego zobaczenia znowu na macie!